Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
    По батькові: Номер телефону:
    Ел. пошта: Компанія:
      Пароль: Посада:
      Повторіть пароль: Рік початку роботи:
      Фото:
      З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

      Забули пароль?

      Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
      Ел. пошта:

      Проблема на сайті

      Закрити
      Ваш e-mail:
      (необов'язково)
      Розкажіть нам, що сталось

      112_1.jpg

      Новини RSS

      • 3 грудня 2010, 0:00 переглядів: 4781

        Увага!

        101025_news

        02 грудня 2010 р. Верховна Рада України врахувала пропозиції Президента Україні В.Ф. Януковича та прийняла у новій редакції Податковий кодекс.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      • 30 листопада 2010, 0:00 переглядів: 4768

        27 ноября 2010 г. в г. Киеве состоялся XVI Съезд Ассоциации

        11_1

        В субботу, 27 ноября 2010 г. в Киеве прошел XVI Всеукраинский отчетно-выборный Съезд Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      • 29 листопада 2010, 0:00 переглядів: 4654

        ТЕРМІНОВО!

        222

        Резолюція XVI З`їзду Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України з прийняття звернення до Президента України В.Ф. Януковичу щодо прийняття Податкового кодексу України.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      • 29 листопада 2010, 0:00 переглядів: 5781

        АФНУ інформує!

        111

        З 03 по 06 листопада 2010 року у Навчально – методичному центрі Держфінмоніторингу відбудуться навчання для операторів ринку нерухомості. Рекомендації щодо здійснення фінансового моніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу – суб'єктами підприємницької діяльності, які надають посередницькі послуги під час здійснення операцій з купівлі-продажу нерухомого майна.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      • 22 листопада 2010, 0:00 переглядів: 4700

        ВНИМАНИЕ!

        222

        С 7 декабря 2010 г. Киевское городское отделение АСНУ проводит курсы по программе сертификации.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      • 27 жовтня 2010, 0:00 переглядів: 4667

        ВНИМАНИЕ!

        222

        ВНИМАНИЕ! 27 ноября 2010 года состоится 16 отчетно-выборный Съезд Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      • 20 жовтня 2010, 0:00 переглядів: 6056

        ЛЬВІВ ОБ’ЄДНАВ ФАХІВЦІВ

        333

        Європейські та вітчизняні тенденції на ринку нерухомості проаналізувала і узагальнила XVI Конференція CEREAN, яка пройшла 7–9 жовтня у Львові. Її організатором виступила Асоціація спеціалістів з нерухомості (рієлторів) України.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      • 13 жовтня 2010, 0:00 переглядів: 5865

        Позиція АФНУ щодо проекту Податкового кодексу України

        101025_news

        07 жовтня 2010 року Верховна Рада України прийняла за основу проект Податкового кодексу України, який зареєстрований у Верховній Раді України за № 7101-1 від 21.09.2010 року (надалі – Законопроект) та знаходиться в роботі Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      • 1 жовтня 2010, 0:00 переглядів: 6276

        Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно – з 01.10.2010 року чи з 01.01.2012 року???!!!

        4444

        Сьогодні, 01.10.2010 року набрав чинності Наказ Міністерства Юстиції України № 1692/5 від 28 липня 2010 року “Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 07.02.2002 № 7/5 “Про затвердження Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно”, що зареєстрований в Міністерстві Юстиції України 30 липня 2010 року за № 582/17877.

        Автор: Гребнева Анна Генриховна

      Архів